Lietošanas noteikumi un privātuma politika

FIXERS.LV VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 

Pirms sākt lietot SIA "FIXERS" (reģistrācijas Nr.41503077526, adrese – Krāslavas iela 5, Vecstropi, Augšdaugavas nov., Latvija) interneta vietni www.fixers.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.fixers.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

   

    1.      Apmeklējot interneta vietni www.fixers.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

    2.      Tā kā FIXERS.LV piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

    3.      SIA "FIXERS", konstatējot interneta vietnē www.fixers.lv kļūdas un/vai nepilnības preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu.

    4.      Interneta vietnes www.fixers.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „FIXERS” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnes www.fixers.lv saturu un norādītās cenas.

    

PIRKŠANAS NOTEIKUMI

 

    5.      Klients izvēlas vēlamo preci un pievieno to pirkumu grozam.

    6.      Klients izvēlas pasūtījuma piegādes un apmaksas veidu.

    7.      Klients pirms pavadzīmes apmaksas pārbauda, vai pavadzīmē norādītie dati atbilst klienta patiesajām vēlmēm.

    8.      SIA “FIXERS” nosūta apstiprinājuma e-pastu uz klienta e-pastu par pasūtījuma un samaksas saņemšanu. Ja netiek saņemts apstiprinājuma e-pasts, Klientam ir jāsazinās ar veikalu pa e-pastu info@fixers.lv vai tel. nr. +37129636444 no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 9 –16.

    9.      Klientam pavadzīme tiek nosūtīta kopā ar precēm.

    10.  Preces pirkuma līgums tiek uzskatīts par noslēgtu (līgums stājas spēkā) brīdī, kad SIA “FIXERS” norēķinu kontā tiek saņemta pasūtījuma apstiprinājumam atbilstoša maksājuma summa.

11.  Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA "FIXERS" ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "FIXERS"  ir tiesīgs nosūtīt informāciju par jaunumiem, akcijām un speciāliem piedāvājumiem. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, nosūtot informāciju uz epastu: info@fixers.lv .

    12.  Interneta veikals FIXERS.LV patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

 

 

    13.  FIXERS.LV visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā tajā brīdī, kad konkrētā prece tiek aplūkota. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

    14.  Par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā ir iespējams norēķināties ar maksājuma karti vai bankas pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas uz klienta norādīto e-pasta adresi. Pēc rēķina apmaksas klientam tiek nosūtīta pavadzīme, kura ir derīga bez paraksta, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti FIXERS veikalā Krāslavas ielā 4, Vecstropos, Augšdaugavas nov.

   15.  Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties 1 no preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta FIXERS veikalā Krāslavas ielā 5, Vecstropos, Augšdaugavas nov., ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta Omniva pakomātā , komforta piegāde – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.

    16.  Pasūtīto preci nepieciešams saņemt 2 - 5 darba dienu laikā no brīža, kad FIXERS.LV paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

    17.  Pirms sākt lietot iegādāto preci , lūgums rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci izmantot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

    18.  Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. FIXERS.LV saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@fixers.lv un aizpildīt atteikumu vietnē www.fixers.lv vai pa tālruni: +371 29636444 norādot pasūtījuma numuru un datumu. SIA ‘’FIXERS’’ ir pienākums pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs nosūtījāt rakstisku atteikumu, atgriezt naudu par preci., nauda tiks atmaksāta tādā pat veidā, kā tika veikts maksājums par preci. 

    19.  Atgriežot preci, piegādes izdevumus sedz pircējs. Prece jānosūta uz veikala FIXERS adresi Krāslavas iela 5, Vecstropi, Augšdaugavas nov., LV-5413.

    20.  Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas. 

    21.  Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA FIXERS saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

    22.  Lietojot interneta vietni www.fixers.lv, piekrītat, ka FIXERS.LV vai jebkura trešā persona, kas darbojas FIXERS.LV vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

·         tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

·         katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

·         apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

·         IP adreses,

·         citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu FIXERS.LV izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

     23.  Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.fixers.lv, kļūst par FIXERS.LV īpašumu, kurus SIA „FIXERS” kā interneta vietnes www.fixers.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

     24.  Informācija, kas par klientiem tiek iegūta izmantojot FIXERS.LV mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši datu ieguves mērķim. Iegūtā informācija tiek izmantota, lai spētu sniegt klientam viņa pieprasīto informāciju, kā arī, lai mēs spētu nodrošināt tādu pakalpojumu sniegšanu, kā preču piegādi, līzingu noformēšanu, pircēja identificēšanai u.tml.

2. 25. Ja pasūtītā un apmaksātā Prece nav noliktavā, SIA FIXERS apņemas 14 dienu laikā atgriezt klientam bankas kontā tieši tādu summu, kāda bija norādīta rēķinā.


      PRIVĀTUMA POLITIKA

      Mēs FIXERS.LV esam apņēmušies aizsargāt un ievērot Jūsu datu privātumu.

Mēs apstrādājam jūsu profila datus. Profila dati var iekļaut jūsu vārdu un e-pasta
adresi, tālruņa numuru un citus datus, ko sniedzat reģistrējoties, kā arī jūsu pirkumu vēsturi.

Šie dati tiek iegūti tieši no jums. Mēs apstrādājam konta datus mājaslapas darbības
nodrošināšanai, lai spētu sniegt savus pakalpojumus, nodrošinot vietnes un pakalpojumu
drošību un saziņai ar jums.

Personu dati tiek glabāti, lai:

• Mēs varētu sniegt informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem,

• Nepieciešamības gadījumā būtu iespējams identificēt klientus,

• Nodrošinātu iespēju izmatot FIXERS.LV pakalpojumus – pieņemt un izpildīt pasūtījumus, veikt maksājumu apstrādi, preču piegādi, atgriezto preču pieņemšanu, rēķinu izrakstīšanu, līzinga pakalpojuma nodrošināšanu, saziņu jautājumos, kuri saistīti ar pasūtījumiem un to izpildi, garantijas servisa nodrošināšanu,

• Nosūtītu Jums informāciju par mārketinga aktivitātēm, jaunajiem produktiem, pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Šāda informācija tiek sniegta tikai ar Jūsu piekrišanu un Jums ir iespējams jebkurā brīdī atteikties no šāda veida pakalpojuma,

• Sagatavotu anonīmas atskaites un statistiku, kura nepieciešama interneta veikala darbības analizēšanai.

Mēs uzglabājam tikai tos datus, kuri ir nepieciešami iepriekš minēto mērķu nolūkiem un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Tiek glabāti tādi personas dati kā e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu personas datu apstrādes mērķu sasniegšanu, lai nodrošinātu pakalpojumus, kurus Jūs vēlaties saņemt.

Dati, kuri tiek iegūti līzinga noformēšanas gadījumā, netiek saglabāti FIXERS.LV datu bāzē. Tie tiek nodoti līzinga pakalpojuma sniedzējam. 


Darbiniekiem, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir jāievēro konfidencialitātes principi, un darbiniekiem ir pienākums apstrādāt šos datus saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem, un iegūtie personas dati jāizmanto tikai tādiem mērķiem, kuri ir minēti kā personu datu izmantošanas mērķi.